školní focení

Z nudné povinnosti na konci školního roku děláme příjemné chvilky, které si budete díky našim fotkám pamatovat navždy.

Měníme koncept školního focení od základu, studenti si mohou vybírat vždy z více fotografií a elektronická podoba je pro nás samozřejmostí. Každou spolupráci se snažíme protknout pozitivními emocemi a originálním přístupem. Nejen díky tomu se pro studenty focení stává zážitkem a nepředstavuje jen nepříjemnou povinnost na konci školního roku.

Školní focení v číslech

800+

Vyfocených tříd

5

Fotografů

10

Zákazníků

Reference

Klienti o nás říkají

„Za naši školu moc děkujeme nejen za profesionální přístup k focení, trpělivost s menšími dětmi, ale hlavně za "nový vítr" při focení třídních kolektivů. Fotografie 5. ročníku v pohybu se moc líbila nejen dětem, ale i jejich rodičům.“

Anna Císařová, ředitelka ZŠ a MŠ Sedlec

„Profesionalita - přátelský přístup - kvalitní fotky - spokojení studenti
Na konci každého školního roku jsme řešili stejný problém studentů - nespokojenost se školními fotkami. Vše se změnilo příchodem Radka a jeho týmu.

Skvělá spolupráce, jsou to pohodoví kluci, kteří svou práci milují, a to se také odráží na fotkách. Nasvícení na školních fotografiích je perfektní a hlavně samotné focení je velká zábava. Školní fotky jsou nejdéle do týdne na internetu. Cena odpovídá kvalitě. Velká spokojenost, všem vřele doporučujeme. “

Mgr. Radka Štaifová
Obchodní akademie, Plzeň

„Naši žáci byli opakovaně nespokojeni s kvalitou školních fotek i přístupem fotografa, zejména jeho neochotou opravit nepovedené fotografie. Sami si vybrali IMAGE PRO a dobře udělali.

Věřím, že spolupráce bude nadále pokračovat ke spokojenosti obou stran, všem Image Pro doporučujeme. “

Josef Mašek
Gymnázium Luďka Pika

obrazek-reference-1 obrazek-reference-2 obrazek-reference-3

Kontakt

Pojďme spolu něco vytvořit!

MÁTE DOTAZ?