Kulturní akce & Hudební klipy

Kultura a hudba nás baví. Moc rádi kulturní akce navštěvujeme a ještě raději je zaznamenáváme.

Hudba a kultura vdechují našim fotografiím život. Zaznamenání festivalu, klubového koncertu nebo celé tour kapely pro nás není nejmenší problém. Jsme mladí lidé, kteří kulturou žijí a každou spolupráci si užíváme naplno.

Kulturní akce v číslech

350+

Kulturních akcí

6

Fotografů

5

Kameramanů

21

Zákazníků

Reference

Klienti o nás říkají

„Radost…. nadšení…. cit pro detail…. profesionalita a přátelský přístup je přesně ta kombinace, která festival Náplavka k světu. zachycuje na promofoto a video reportu z roku 2018 a 2019. Těšíme se na další sezónu, s kým jiným než s Image Pro!“

Hana Boříková, Náplavka k světu

S ImagePro spolupracujeme již několik let a rozhodně bychom neměnili. Naprosto profesionální práce spojená s příjemnou neformální komunikací a přátelským přístupem.

Vytvořili pro nás již několik promo videí, díky kterým jsme získali další zakázky. Také s nimi spolupracujeme při přípravě Žonglobalizace (mezinárodní festival nového cirkusu v Plzni).

Dokáží přesně splnit naše zadání. Zároveň pokud jim dáte “volnou ruku” překvapí vás svou kreativitou a skvělými nápady. Rozhodně neprohloupíte pokud se na ně “zkrátka spolehnete”, jistě vám se svými zkušenostmi dobře poradí.

Martina Vaněčková, Žonglér o.s.

„Vždy perfektní spolupráce a domluva. Včasné dodání fotografií a profesionálně odvedená práce podle charakteru pořádané akce. Mockrát děkujeme za dlouholetou spolupráci se SVČ RADOVÁNEK a za krásné zachycení nezapomenutelných okamžiků.“

Iveta Šlajerová
Středisko volného času RADOVÁNEK, vedoucí pracoviště Sady Pětatřicátníků

obrazek-reference-1 obrazek-reference-2 obrazek-reference-3

Kontakt

Pojďme spolu něco vytvořit!

MÁTE DOTAZ?